دات نت نیوک

جزئیات مطلب

سکوی پرتاب

سکوی پرتاب

«۱۰۰ استارت‌آپ» در شنبه گذشته اولین رویداد فصلی «سکوی پرتاب» را برگزار کرد و به روز دانشجو شور دیگری افزود. در این رویداد ۲۰ داور اصلی که از فعالان شاخص زیست‌بوم کارآفرینی هستند، دربارۀ سرمایه‌گذاری بر طرح‌های راه‌یافته به این رویداد تصمیم گرفتند. «صندوق پرشین داروی البرز» نیز یکی از داوران این رویداد بود و در انتخاب کسب‌وکارهای منتخب حضوری فعال داشت.

منتخبان این داوری اعلام شدند و فرایند راستی‌آزمایی، عقد قرارداد و واریز سرمایۀ آنها به سرعت آغاز خواهد شد. استارت‌آپ‌هایی که در اولین رویداد «سکوی پرتاب» داوری شدند، از میان ۱۴۰ طرح درخواستی انتخاب شده‌اند که در دوماه گذشته دبیرخانه «100 استارت‌‎‌ آپ» دریافت کرده است. از ۲۰ طرح حاضر در داوری نهایی، ۸ طرح خدماتی و ۱۲ طرح محصول محور بودند.

داوران نهایی این رویداد در حوزۀ کسب‌وکار حمزه قطبی نژاد، محمد عظیمی، مهدی مظاهری، در حوزۀ محصول مریم قدیری (مدیرعامل صندوق البرز)، محمدحسین حمیدی، ایمان عقیلیان، محمدحسین نیری بودند. به علاوه در حوزۀ مالی جواد احمدپور، سیدسعید موسوی و ناصر غانم‌زاده و دربارۀ کیفیت گروه بنیان‌گذار، حامد ساجدی، حمیدرضا علوی، رضا کلانتری‌نژاد نیز داوری کردند.

  • 16 آذر 1398
  • نویسنده: SuperUser Account
  • تعداد نمایش ها: 444
  • نظرات: 0
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x