معرفی صنایع مواد غذایی:

فعالان اقتصادی در صنایع غذایی کشور می توانند از طریق فرمهای ذیل در جهت کیفیت صنعت غذایی کشور گام بردارند

توسعه خدمات در تجاری سازی فناوری های حوزه غذا و تغذیه در راستای کمک به توسعه کارآفرینی در زمینه امنیت و ایمنی غذایی با پشتوانه تجربیات موفق سال های اخیر در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی در ماموریت ابلاغی و برنامه کاری این موسسه قرار دارد.

از اینرو معرفی نیازمندی های فناورانه در صنایع غذایی مختلف که بهره گیری از دانش و توان متخصصان داخلی توجیه و صرفه اقتصادی دارند به فناوران و نوآوران از یک سو و معرفی توانمندی های فناورانه داخلی که می تواند در افزایش بهره وری، کیفیت و تنوع تولید، ارتقا استانداردها، توسعه بازارهای بین المللی موثر باشند، به صاحبان صنایع و همچنین معرفی ظرفیت های آزاد و پتانسیل های بالقوه موجود در کارخانجات که قابل بهره برداری توسط شرکت های نوپا می باشد، از الویت های کاری این موسسه می باشد.

لازم به ذکر است ارزیابی طرح کسب و کار، تدوین طرح کسب و کار، انجام مطالعات امکان سنجی مالی و اقتصادی، ارائه خدمات نظارت مالی، فنی و اجرایی، پرداخت تسهیلات و سرمایه گذاری خطرپذیر، صدور ضمانتنامه و ارائه خدمات EPC و راه اندازی خطوط تولیدی از دیگر خدمات این موسسه می باشد.

لذا پرسشنامه ارسالی درجهت گردآوری داده‌های مربوط به پژوهشی پیرامون ارزیابی شاخص های اولویت یابی با رویکرد سرمایه گذاری در پروژه ها با سطح فناوری بالا در صنایع غذایی تدوین گردیده است. خواهشمند است با تكميل اين پرسشنامه ما را در نيل به اين هدف ياري رسانيد. 

خواهشمند است پس از تکمیل فرم پرسشنامه ، نسخه پر شده را به آدرس پست الکترونیکی ارسال فرمائید 


فایل پرسشنامه با فرمت ورد

فایل پرسشنامه با فرمت پی دی اف
 

تماس با ما
             

آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان احمد قصیر - نبش کوچه شانزدهم غربی - پلاک 41 - ساختمان سهند  - طبقه اول - واحد دو 

کد پستی : 1514833115

ما را روی نقشه بیابید

 

تلفکس : 88734040 _ 021

پست الکترونیکی : INFO@PDARTF.COM

عضویت در کانال اطلاع رسانی سروش موسسه 

آدرس اینستاگرام : https://www.instagram.com/persiandarou/