موسسه پرشین داروی البرز ضمن آشنایی با تکنولوژی­‌های جدید و بهره­‌مندی از تجربیات تیم اجرایی حرفه‌­ای انتقال تکنولوژی و نهاد­های همکار از جمله شرکت­‌های دانش بنیان، پارک­‌های فناوری، اساتید دانشگاهی و همچنین استفاده از امکانات و ارتباطات بین المللی و ابزارهای قانونی از طریق طراحی و اجرای مدل­‌ها و روش‌­های مختلف انتقال تکنولوژی، اقدام به مطالعه، طراحی و شبیه سازی و تدوین دانش فنی در خصوص روش­‌های اجرایی و جزئیات انتقال تکنولوژی­‌های جدید می­‌نماید. لذا دستگاه­‌های اجرایی و شرکت­‌های دانش بنیان فعال در حوزه سلامت با توجه به شرایط موجود و نیاز کشور به تکنولوژی­‌های نوین، می‌توانند از توانمندی موسسه در این حوزه بهره برداری نمایند.

یکی از اقدامات مهم موسسه در زمینه صادرات محصولات فناوران ایرانی عضویت در اتاق مشترک ایران و عراق می باشد . با توجه به رایزنی های انجام شده با این اتاق موسسه صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز فناوران عزیز کشورمان را در زمینه صادرات محصولات دانش بنیان به کشور عراق کمک خواهد کرد . کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی با پر کردن فرم درخواست صادرات محصول به کشور عراق اعلام دارند .


 

 

 

 

 

 

همچنین موسسه جهت رشد هر چه بیشتر کالاهای ایرانی و فناوری های مرتبط با حوزه سلامت در حال منعقد کردن تفاهم نامه های مرتبط جهت صادرات کالا به کشورهای افغانستان و آفریقای جنوبی می باشد 

تماس با ما
             

آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان احمد قصیر - نبش کوچه شانزدهم غربی - پلاک 41 - ساختمان سهند  - طبقه اول - واحد دو 

کد پستی : 1514833115

ما را روی نقشه بیابید

 

تلفکس : 88734040 _ 021

پست الکترونیکی : INFO@PDARTF.COM

عضویت در کانال اطلاع رسانی سروش موسسه 

آدرس اینستاگرام : https://www.instagram.com/persiandarou/