دات نت نیوک

اخبار رویدادها و نمایشگاه ها

    پیش از هرگونه نسخه برداری از اطلاعات این وب سایت لینک را مطالعه فرمائید   | 


اخبار رویدادها و نمایشگاه ها:
یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه

موسسه صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز افتخار دارد در غرفه شماره 1-17 پذیرای علاقمندان باشد

نویسنده: web admin/ﺳﻪشنبه, 21 فروردین,1397/دسته ها: اخبار نمایشگاه ها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اين نمايشگاه که به عنوان بزرگترين رويداد ايران در زمينه بورس، بانک و بيمه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه بورس، بانک و بيمه برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين عرصه، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را معرفي نمايند.
لذا به اطلاع كـليه علاقمندان و فعالان در اين حـوزه مهم و كليدي مي رساند یازدهمین دوره اين نمايشگاه بين المللي در فروردين ماه 1397 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ بـا مشاركت كليه دست انـدركـاران، گـامي رو به جلو در راسـتای اعتلاء و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي شرکت هاي حاضر در داخل و حوزه بين الملل باشند موسسه صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز با هدف حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی جهت شناسایی فرصت های اقتصادی و همچنین ارزیابی طرح های فناورانه در حوزه سلامت در غرفه شماره 1-17 پذیرای علاقمندان می باشد. .

Print

تعداد نمایش ها (713)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x