اخبار رویدادها و نمایشگاه ها:
اصفهان فارما

اصفهان فارما

اصفهان فارما

نویسنده: web admin/یکشنبه, 24 دی,1396/دسته ها: اخبار نمایشگاه ها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اصفهان‌فارما چیست؟

اصفهان فارما رویدادی تخصصی میان‌رشته‌ای در حوزه دارو و صنایع وابسته به دارو با رویکرد سلامت جامعه است. این رویداد شامل نمایشگاهی 3500 متری است و 18 تا 20 بهمن 1396 (فوریه 2018)، در سایت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود.


هدف اصفهان‌فارما چیست؟

به دنبال برگزاری موفقیت‌آمیز دو دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) در تهران و حمایت وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو و سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران از این دستاورد ملی، برای درگیر شدن کلانشهرهای ایران به خصوص متخصصین، محققین، صاحبان صنایع، دانشجویان و داروسازان و داروخانه‌داران ایران، مقرر شد اصفهان‌فارما به‌عنوان اولین نمونه برگزاری ایران‌فارما در کلانشهر‌ها، برگزار ‌شود. از اصلی‌ترین اهداف اصفهان‌فارما، می‌توان به ارتقای سطح دانش تخصصی، ایجاد بازارهای جدید دارویی در کشور، آموزشِ مخاطبِ متخصص، معرفی توانمندی صنایع دارویی اصفهان، جذب مشارکت سرمایه‌گذاران و ارتقای شاخص‌های صادرات در داروسازیِ این استان اشاره کرد.

همچنین اصفهان‌فارما به تبعیت از الگوی ایران‌فارما، قصد دارد زمینه‌های ارتباط واقعیِ دانشگاه با صنعت را فراهم آورد و از این طریق، علاوه بر اینکه به ارتقای دانشِ شرکت‌ها کمک می‌کند، شرایط اشتغال‌زایی و ورود دانشجویان به صنعت و تجارت را نیز فراهم ‌آورد.

برگزاری اصفهان‌فارما تا چه میزان ضرورت دارد؟

رویداد‌ها و نمایشگاه‌ها، فرصت مناسبی در اختیار غرفه‌داران می‌گذارند تا به معرفی برند شرکت خود و محصولات خود بپردازند.

اما اصفهان‌فارما صرفاً یک نمایشگاه نیست، بلکه یک رویداد است و از همین جهت، حلقه‌های بیشتری نسبت به یک نمایشگاه را می‌توان در رویداد اصفهان‌فارما مشاهده کرد. حضور حلقه‌های مختلفِ فعال در دعوت از بازدیدکنندگان از طریق پروموشن و برگیری از رسانه‌های اجتماعی و مجازی، برگزاری ششمین نمایشگاه گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی (طلای سبز 6) و بازدیدهای گروهی از مواردی است که اصفهان‌فارما، می‌تواند به توسعه‌ی فعالیت‌های دارویی در این کلانشهر، کمک شایانی کند. از طرف دیگر، تمرکززدایی فعالیت‌های دارویی از تهران یکی از دغدغه‌های فعالان شهرستان‌ها و استان‌ها است و برگزاری رویداد‌ها در کلانشهر‌ها می‌تواند فرصت‌های متعددی را برای معرفی صنایع استان‌ها فراهم آورد. اصفهان‌فارما نمونه‌ای از این رویداد‌های میان‌رشته‌ای است که در حوزه دارو و صنایع وابسته به دارو، برگزار می‌شود.

چرا اصفهان اولین نمونه از برگزاری نمایشگاه در کلانشهر‌ها است؟

با توجه به اینکه اصفهان، در فعالیت‌های علمی در حوزه داروسازی همواره پیشرو بوده است و انجمن‌های علمی تخصصی گوناگون در حوزه علوم دانش‌بنیان در این استان فعالیت می‌کنند و همچنین با توجه به حضور بزرگ‌ترین تولیدکنندگان داروهای گیاهی در این استان،اصفهان به‌عنوان نخستین نمونه برای برگزاری رویداد‌های میان‌رشته‌ای دارو در کلانشهر‌ها، انتخاب شد.فعالیت‌های دانشجویی نیز در این استان، بسیار چشم‌گیر است و پایان‌نامه‌ها و تحقیقات مختلفی از سوی دانشجویان داروسازی اصفهان صورت گرفته است که هم‌اکنون بسیاری از شرکت‌ها در صنایع دارویی از این تحقیقات بهره می‌برند. اصفهان‌فارما، می‌تواند فرصت مناسبی برای توسعه فعالیت‌های دانشگاهی و تحقیقاتی در حوزه داروسازی باشد.

مخاطبان اصفهان‌فارما چه کسانی هستند؟

اصفهان‌فارما یک رویداد میان‌رشته‌ای است و تأکید خاصی بر رشد حرفه بر اساس ارتباطات تجاری دارد؛ بر همین اساس، مخاطبان این رویداد، از گروه‌های مختلفی هستند. داروسازان، پزشکان، متخصصان، دانشجویان، انجمن‌های علمی و تخصصی، داروخانه‌داران، پرستاران و فعالان بیمارستان‌ها، کارآفرینان، توزیع‌کنندگان و تاجران و علاقه‌مندان حوزه سلامت ازجمله مخاطبانی هستند که اطلاع‌رسانی هدفمندی برای آن‌ها صورت می‌گیرد.

Print

تعداد نمایش ها (882)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x


 

تماس با ما
             

آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان احمد قصیر - نبش کوچه شانزدهم غربی - پلاک 41 - ساختمان سهند  - طبقه اول - واحد دو 

کد پستی : 1514833115

ما را روی نقشه بیابید

 

تلفکس : 88734040 _ 021

پست الکترونیکی : INFO@PDARTF.COM

عضویت در کانال اطلاع رسانی سروش موسسه 

آدرس اینستاگرام : https://www.instagram.com/persiandarou/